واهی اسلام اسلامی استقبال جامعه اسلامی

واهی: اسلام اسلامی استقبال جامعه اسلامی محمدرضا ورزی کارگردان معمای شاه سینما و تلویزیون فیلم وحدت

گت بلاگز کرمانشاه راه اندازی مراکز قرآنی در مساجد ومناطق محروم

به گزارش گروه استان های گروه تحریریه سایت از کرمانشاه ؛ مدیرکل اوقاف وامور خیریه استان کرمانشاه از راه اندازی مراکز قرآنی در مساجد مناطق محروم کرمانشاه

راه اندازی مراکز قرآنی در مساجد ومناطق محروم

به گزارش گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه؛مدیرکل اوقاف وامور خیریه استان کرمانشاه از راه اندازی مراکز قرآنی در مساجد مناطق محروم کرمانشاه از ماه مبارک رمضان امسال خبر داد

حجت الاسلام آیت عباسیان در جلسه راه اندازی مراکز قرآنی با حضور امامان جماعت مساجد مناطق محروم کرمانشاه، با تبریک ماه مبارک رمضان، به تشریح طرح راه اندازی مراکز قرآنی پرداخت و اظهار کرد: یکی از طرح هایی که در حوزه قر آنی در دست اقدام داریم راه اندازی مراکز قرآنی است که درصددیم آن را در مساجد مناطق محروم استان با محوریت امامان جماعت مساجد استان در ماه مبارک رمضان به اجرا در بیاوریم.

عبارات مهم : اندازی

عباسیان با اشاره به اعلام آمادگی 12 مسجد جهت راه اندازی مراکز قرآنی در شهر کرمانشاه، راه اندازی مراکز قرآنی را عالی ترین نقطه جهت شروع کار فرهنگی عنوان کرد.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه افزود: از برنامه هایی که در اوقاف استان به دنبال آن هستیم توجه به مناطق محروم استان است که تاکنون برنامه های خوب و موفقی به وسیله مساجد آن مناطق برگزار شده است است.

عباسیان ادامه داد: اگر خدماتی که اوقاف پیگر آن هست، به واسطه مساجد در محله ها انجام شود، در این صورت شاهد اثرگذاری بالای آن خدمات خواهیم بود.

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه افزود: اگر در هرمنطقه ای یک امام جماعت فعال حضور داشته باشد که درد دین و مردم را داشته باشد و بتواند خدمات فرهنگی، اجتماعی، دینی و مذهبی را انجام دهد، مردم قطعا مسجد را به عنوان یک پناهگاه در برابر آسیب های اجتماعی و روزانه زندگی گزینش می کنند که باید این رویه را در مساجد تقویت کنیم.

عباسیان در ادامه با اشاره به وجود هجمه های شبکه های مجازی و ماهواره ای و وجود شبهات فراوان در جامعه کنونی تاکید کرد: این مباحث وظایف مبلغین دینی را در جهت برطرف شبهات دینی زیاد می کند.

راه اندازی مراکز قرآنی در مساجد ومناطق محروم

انتهای پیام/پ

واژه های کلیدی: اندازی | کرمانشاه | کرمانشاه | مناطق محروم | کرمانشاه | مراکز قرآنی | مساجد و مناطق | راه اندازی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog