واهی اسلام اسلامی استقبال جامعه اسلامی

واهی: اسلام اسلامی استقبال جامعه اسلامی محمدرضا ورزی کارگردان معمای شاه سینما و تلویزیون فیلم وحدت

اعلام وصول پرسش از رییس‌جمهوری غیرقانونی است / معاون پارلمانی رییس‌جمهوری

معاون پارلمانی رییس‌جمهوری با تاکید بر لزوم استفاده قانونی از حق طرح پرسش از رییس‌جمهوری، استیضاح وزرا و تحقیق و تفحص از سوی نمایندگان مجلس، اظهار کرد: آنچه که ..

ادامه مطلب

آیا اصولگرایان مسابقه انتخابات ریاست جمهوری 1400 را سریعتر شروع کرده‌اند؟

در اوضاع پرآشوبکنونی که بخش بزرگی از فعالان سیاسی کشور بر عنوان وحدت به عنوان یک استراتژی اثربخش تاکید دارند، از اردوگاه اصولگرایان صدای انتخابات به گوش می رسد. ..

ادامه مطلب

پرونده‌سازی جهت ردصلاحیت نمایندگان/ دلواپس ردصلاحیت نیستم ، با حکم یک بازپر

رئیس فراکسیون زنان مجلس گفت: ارسال پیامک به نمایندگان از سوی حراست قوه مقننه جهت خروج از تلگرام، به منظور پرونده‌سازی جهت رد صلاحیت است.  ..

ادامه مطلب

تخریب دولت در این شرایط به هیچ وجه درست نیست/ مردم کشور عزیزمان ایران می‌توان

دادستان کل کشور تاکید کرد: تخریب دولت به هیچ وجه درست نیست، ولی این نگاه به این معنا نیست که عملکرد دولت را نقد نکنیم. نقد هر لحظه سازنده است ولی تخری..

ادامه مطلب

کنایه به دیدار رئیسی با تتلو ، پایداری‎ها افراطی هستند، نزدیکی به آنها سودی جهت رئیسی نخواهد داشت

ابوالقاسم رئوفیان گفت: بعید می دانم با شناختی که از آقای رئیسی دارم، یک بار دیگر خود را به جبهه پایداری گره بزند؛ آن هم جبهه ای که این دفعه هوس جدایی ا..

ادامه مطلب

پشت پرده نامه نگاری به استاندار روحانی , بازگشت احمدی نژاد و رفقا

سکوت احمدی‌نژادی‌های در حالی ادامه یافته که انتظار می‌رفت در آخر ناآرامی‌ها خاتمه یابد. بعضی از تحلیل‌گران تصور می‌کردند که او به دنبال بهره‌برداری سیاسی ..

ادامه مطلب

چراغ‌سبز مفاهمه

مجيد انصاري در مصاحبه با « اعتماد» از پيشنهاد سخنگوي جامعه روحانيت براي گفت و گو با مجمع روحانيون استقبال كرد چراغ سبز مفاهمه عبارات م..

ادامه مطلب

راه مقابله با فامیل سالاری و آقازاده ها

«ژنِ خوب»؛ دو ماهی می‌شود که این واژه در فضای سیاسی و حتی محاوره‌ای دهان به دهان می‌چرخد، تا اینکه خبر انتصاب و گزینش بعضی از آقازاده‌ها در سمت‌هایی که بعضا با ..

ادامه مطلب